تبلیغات
همنفس عشق

من نشانی از تو ندارم،اما نشانی ام را برای تو می نویسم: در عصرهای انتظار به حوالی بی کسی ام قدم بگذار ... خیابان غربت را پیدا کن وارد کوچه پس کوچه های تنهایی شو... کلبه ی غریبی ام را پیدا کن کنار بید مجنون خزان زده و کنار مرداب آرزوهای رنگی ام... در کلبه را باز کن به سراغ بغض خیس پنجره برو حریر غمش را کنار بزن... مرا خواهی دید با بغضی کویری که غرق در عصاره ی انتظار پشت دیوار دردهایم نشسته...

از کسی که دوستش داری ساده دست نکش. شاید دیگه هیچ کس رو مثل اون دوست نداشته باشی و از کسی هم که دوستت داره بی تفاوت عبور نکن .چون شاید هیچ وقت ،هیچ کس تو رو مثل اون دوست نداشته باشد هرگز به كسی نگاه نكن وقتی قصد دروغ گفتن داری.. هرگز به كسی محبت نكن وقتی قصد شكستن قلبش را داری.. هرگز قلبی را قفل نكن وقتی كلیدش را نداری!

نه از ریگ بدم میاد نه از كفش..... نه از آدامس بدم میاد نه از پیتزا..... نه از جشن تولد........ نه از شب تولد خودم و یا شب تولد تو..... نه از اسفند بدم میاد نه از زمستون...... نه از اتوبوس تهران یزد ، نه از لیوان یه بار مصرف.... نه از فیفا 2004 .......... فقط و فقط از بوی گند دروغ بدم میاد و اونایی كه این بو رو میدن..

 آدم های سر به زیر هرگز توی چاله نمی افتند اما هیچ وقتم آسمون آبی رو نمی بینن.

 Image hosting by TinyPic


ادامه مطلب

+ نوشته شده در سه شنبه 7 آذر 1385ساعت 02:11 ق.ظ توسط حامد نظر ها ()